KONST / Litografier / Färglitografi 15052115
nr 1505 2115
Olga Semenova
(f. 1953), Ryssland
Kvinna i rött. Signerad, numrerad AP. Färglitografi, bildmått: 38x60 cm, yttermått inklusive ram: 53x73 cm
Olga Semenova, född 1953 i St. Petersburg, Ryssland.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 28 november 2022
kl 18:30:22
200 kr